Hakkımızda

İşletmemiz Hakkında

Emr Plastik ve Metal Bağlantı Elemanları SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2013 yılından itibaren bulunduğu sektör içerisinde müşterilerinden gelen taleplere en doğru şekilde cevap verebilmek için; kaliteli ve güvenilir şekilde üretim yapar. EMR Dübel, Yenilikçi bakış açısı ve toplam kalite ilkeleri ile hareket etmektedir.

Emr Plastik ve Metal Bağlantı Elemanları, geleceği öngören yönetim anlayışı, Plastik Dübel alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle üretiyor.

Emr Plastik ve Metal Bağlantı Elemanları, olarak gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı olarak dübel sektöründeki konumumuzu korumak ve zirveye taşıma hedeflerimiz arasındadır.

  • Güleryüzlü Hizmet

  • Müşteri Memnuniyeti

  • Deneyimli Kadro

  • Kaliteli Üretim

...

Kalite Politikamız

Emr Plastik ve Metal Bağlantı Elemanları En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmektir.

Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.

Misyon & Vizyon

Emr Plastik ve Metal Bağlantı Elemanları; Olarak müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir.

Marka bilinci ve odaklı pazarlama anlayışı ile her kesime uygun yapılar inşa ederken güven ve kaliteden ödün vermeden, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek Plastik Dübel sektöründe bir numara olmaktır.